+38(050) 412-80-07

+38(044) 222-86-60

Суборбітальна багаторазова авіаційно-космічна система легкого класу(LSOAS) для моніторингу навколишнього середовища на предмет надзвичайних ситуацій та дослідження іоносфери

   Унікальна технологія LSOAS може виконувати політ як в просторі, так і в атмосфері. Ця технологія є дуже конкурентоспроможною класичною ракетною технікою, має великий експортний потенціал і низьку вартість доступу до навколоземного простору з метою: - негайного реагування на надзвичайні ситуації, такі як розлив нафти, лісові пожежі, ядерні катастрофи, цунамі, землетруси, , військові конфлікти тощо; - дослідження іоносфери, особливо для прогнозування землетрусів і цунамі.

Основними перевагами технології є: - час готовності до роботи; - загальний час розвідувальної місії та територія, що охоплюється; - запуск не залежить від погодних умов.

  Під час однієї місії система LSOAS проходить через послідовні перетворення. Такі перетворення дозволяють поєднувати космічні дослідження в іоносфері і моніторинг атмосфери в одній місії. Точність моніторингу забруднення атмосфери та визначення його обсягів щодо випромінювання, небезпечних хімічних речовин і біологічних інфекцій, є надзвичайно важливою в разі антитерористичних місій. Такий моніторинг по суті недоступний для класичних супутникових технологій.